Tworzenie stron internetowych to element działalności, w którym czujemy się wyjątkowo silni. Wieloletnie doświadczenie, solidne zaplecze i niebanalne pomysły gwarantują sukces naszych Klientów.

Tworząc projekt strony www - zawsze określamy wspólnie z Klientem priorytety i zadania, jakie strona www ma spełniać. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Na każdym etapie współpracy chcemy wykorzystać nasze doświadczenie, ale jednocześnie potrafimy słuchać Klienta i trzymać się jego wizji i sugestii.

Projektujemy zarówno dla nowych, często dopiero powstających firm jak i dużych korporacji. Przyjmujemy każde wyzwanie. Lubimy to.

Przykładowa realizacja: Strona internetowa marki BL'ANE

 

 

 

Projekt

Tworząc projekt strony www zawsze potrafimy dopasować się do istniejącego wizerunku firmy, odświeżyć istniejącą identyfikację wizualną (projekt logo, barwy firmowe, nazwa - brand - marka) lub stworzyć ją od podstaw. Wiemy, że równie ważne co estetyka, jest dopasowanie projektu do odbiorcy strony internetowej - i przywiązujemy do tego szczególną uwagę. My nie tylko podążamy za trendami, my te trendy także kreujemy.

projektowanie stron www

Użyteczność

Wiemy, że strony internetowe mają być nie tylko estetyczne, ale także łatwe w nawigacji i przejrzyste. W związku z tym poświęcamy bardzo dużo czasu na staranne zaplanowanie struktury strony www, jeszcze przed rozpoczęciem tworzenia grafiki. Dzięki temu Twoja strona internetowa będzie bardzo intuicyjna i przyjemna w odbiorze. Współpracujemy z kilkudziesięcioma osobami z różnych środowisk i w różnym wieku, którzy testują każdy tworzony przez nas serwis internetowy pod kątem użyteczności. Dopiero po zasięgnięciu ich opinii i poprawie ewentualnych błędów wdrażamy finalnie projekt. To dlatego wspólnie z nami zawsze osiągną Państwo postawiony cel w 100%.

System zarządzania treścią - CMS

Wszystkie strony www jakie przygotowujemy są oparte o system CMS (samodzielna aktualizacja treści na stronie www), dostosowany do łatwiej administracji przez naszych klientów. Dzięki temu mogą Państwo zmniejszyć koszty utrzymania strony i samemu w bardzo prosty sposób dodawać i edytować treści. Każdy system CMS dodatkowo modyfikujemy pod kątem klienta, dzięki czemu zarządzanie stroną internetową jest jeszcze prostsze.

strony www wrocław

Nowoczesne technologie

Tworzone przez nas strony internetowe oparte są o standardy HTML, XHTML, PHP, CSS, AJAX, jQuery, FLASH, Django i inne.

Brzmi to zbyt skomplikowanie? - Projektujemy tak, żeby produkt, który otrzymuje nasz klient był nowoczesny, innowacyjny, atrakcyjny wizualnie i poprawny technicznie - wówczas odbiór przez potencjalnego klienta i pozycjonowanie strony www w wyszukiwarce Google są wyjątkowo efektywne.

tworzenie stron www

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wyślij pytanie ofertyowe na adres e-mail,
jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku 8.00-17.00